Нова квартира в Івано-Франківську відкриє нові можливості

Дата: 4th Февраль 2017 Автор: michae1 Рубрика: Без рубрики

Незважаючи на розквіт житлового будівництва, доступного житла для всіх бажаючих Івано-Франківська та області не вистачає. Нестача житла має глибокі корені, які найчастіше пов’язані з подорожченням квартир та низькою купівельною спроможністю рядового населення. Але для тих, хто хоче мати своє житло, розробляються зручні системи кредитування, різні програми. При бажанні, можна придбати іпотечний кредит. Зручні та сучасні новобудови в Івано-Франківську чекають своїх власників. Деякі із них – повністю готові для заселення, а в деяких – виконані тільки чорнові роботі. При бажанні, ремонт можна закінчити за місяць. Передові забудовники Івано-Франківська при наявності матеріалів та комплектації виконують роботи без затримки.

Багатьох потенційних покупців приваблюють новобудови Івано-Франківська, розташовані в тому районі, де вони наймають квартиру. Вони привикли жити в цьому районі, визначилися зі школою для дітей, дитячим садком. Їх діти відвідують певний спортзал, школу освітньої творчості та інші гуртки та заняття, від яких не хотілося б відмовлятися. У цьому районі живуть батьки, куми, друзі. З цього району зручно добиратися на роботу. Тому для таких сімей нова квартира в Івано-Франківську в своєму районі – кращий варіант.

У новобудовах – просторе та практичне планування квартир. Підприємливі господарі давно прорахували всі плюси та мінуси іпотечного придбання квартири та вирішили, де треба купувати квартиру. У зв’язку з економією коштів, покупці згодні купити тут http://dim24.com.ua/uk/ivano-frankovskuk/квартиру в новобудові Івано-Франківська в чорновому варіанті. В ньому вартість квадратного метра загальної площі має відчутну різницю з ціною повністю облаштованої квартири.

Майже всі квартири від забудовника в Івано-Франківську здаються з мінімумом виконаних робіт всередині. При цьому в будівлі виконуються всі роботи по упорядкуванню ліфтів, сходів, протипожежних виходів. Біля будинку впорядковується територія, розбиваються квітники, будуються дитячі майданчики, спортивні комплекси, прокладається асфальт.

Нова квартира в новобудові Івано-Франківська, одержана в чорновому варіанті, має перевагу того, що в ній можна спланувати простір по своєму бажанню. Перегородки кімнат, коридорів, кухні можна розширити або звузити.

Возможно Вам также будет интересно:
  1. Просторная квартира
  2. Ремонт квартиры
  3. Оживление экономики и создание занятости
  4. Если вы решили съехать на арендованную квартиру
  5. Неповторимый отдых в Крыму

Понравилась статья? Добавьте в закладки: